








Cressen zijn vers gekiemde plantjes, mini-kruiden & superfoods in één. Cress in een te personaliseren mileuvriendelijke cup.
Keuze uit 5 smaken:
- Garden Cress, ook wel tuinkers genoemd, pittige mosterd- en radijssmaak
- Daikon Cress, scherpe rettich smaak
- Rucola Cress, milde notensmaak met een pittige ondertoon
- Brocco Cress, rauwe broccoli smaak.
- Red Mustard Cress, milde mosterd smaak met tonen van bloemkool
- Vrijblijvende offerte
- Gratis proefontwerp
- Kwaliteit gegarandeerd
Productinformatie kweek cup
Personaliseren:
• Keuze uit 5 smaken.
• Full colour papieren sticker op de cup vanaf 100 stuks.
- Levertijd: vanuit voorraad onbedrukt 2 à 3 dagen, bedrukt 2 weken.
- MOQ: 100 stuks.
- Aantal per doos: 72
- Formaat: 10 x 6,7 cm
- Gewicht: 51 gram
- SKU: CRB01
- Prijs: op aanvraag
Grown cress, kweek cup
Kweek nu, met of zonder groene vingers, thuis zelf cress. Echte vitaminebommetjes, ook bekend als microgreens. Cressen zijn heerlijk op een broodje, in de soep, als basis voor een pesto of als garnering bij de maaltijd. De bakjes zijn 100% FAIR en van biologisch afbreekbaar materiaal gemaakt.
Cressen zijn kleine plantjes met eetbare blaadjes die een enorm geconcentreerde smaak bevatten. Een echte smaakmaker dus!
Wij kunnen ook een handig klein schaartje leveren waar je de cressen mee kunt oogsten. Leuk extraatje bij deze orginele give away.
✓ DIY, duurzaam, voedzaam en gezond!
Bestel snel cressen en verras jouw klanten met een écht duurzaam product!
Hoe kweek je cressen?
Tuinkers groeit heel makkelijk, maar cressen hebben meer nodig dan een beetje water op een watje. Ze ontkiemen het beste in een donker en vochtig klimaat, daarvoor hebben we een semitransparant dekseltje gemaakt. De plantjes groeien op een bedje van een soort houtvezel, waarin extra voedingsstoffen zitten.
Bekijk de instructievideo hiernaast >
Inhoud kweek cup
- Composteerbare kartonnen cup + deksel
- Papieren custom logo sticker (vanaf 100 stuks)
- Papieren instructieflyer in talen (Nederlands of Engels)
- Kokos vezel voedingsbodem
- 1 zakje Cress zaden van Koppert Cress (smaken: Broccoli, Radijs, Tuinkers, Rucola of Mosterd)
De verpakking van de cressen zijn biologisch afbreekbaar en middels een sticker te personaliseren. In de serie Cressen hebben wij ook een kweekset van 3 cups en een envelop geschikt als mailing/brievenbuspost.
Informeer eens naar de mogelijkheden voor jouw bedrukte Grown cress kweek cups. Bel of mail ons en wij adviseren je graag!
Onze ecologische producten zijn
te bedrukken met jouw logo
Natuurproducten
Lief voor het milieu
Idee?
Grote voorraad
Onze jute tassen.
Een hippe, duurzame jute tas bedrukt met jouw logo zal alle aandacht trekken. Bedrukte tassen zijn het ideale relatiegeschenk omdat ze vaak gebruikt worden. Je bent verantwoord bezig omdat de tassen op een eerlijke wijze geproduceerd worden!
Wij leveren de jute tassen en wijntassen direct vanuit voorraad in Nederland, daarom kun je rekenen op een zeer snelle levering. Ook kunnen wij samen met jou een custom made tas of ander jute product ontwerpen.




Eindeloos schrijven voor iedereen met een Correctbook!
Oneindig uitwisbare en herbruikbare notitieboeken, voor iedereen op deze wereld!
Een innovatief duurzaam product met een mooi verhaal. Bij aanschaf van een Correctbook geef je een eindeloze schrijfervaring aan kinderen die geen toegang hebben tot schrijfmateriaal. Ondersteun de prachtige missie tegen analfabetisme.





100% Recyclebaar

Natuurlijke kleurpigmenten

Gave bedrukkingsmogelijkheden
De revolutionaire BE O bottle.
Een handige drinkfles voor onderweg, op het werk, in de sportschool en voor op reis. BE O bottle, gemaakt van suikerriet in plaats van olieplastic. 100% recyclebaar. BE O streeft naar een wereld waarin mensen zich bewust zijn van de omgeving waarin we actief de hoeveelheid plastic wegwerpafval verminderen.
Hervulbare waterflessen bedrukt met jouw logo, een originele en sociaal verantwoorde give away. Voor ieder verkochte BE O bottle wordt er een boom geplant door Trees for the Future.

100% Recyclebaar

Natuurlijke kleurpigmenten

Gave bedrukkingsmogelijkheden
De revolutionaire BE O bottle.
Een handige drinkfles voor onderweg, op het werk, in de sportschool en voor op reis. BE O bottle, gemaakt van suikerriet in plaats van olieplastic. 100% recyclebaar. BE O streeft naar een wereld waarin mensen zich bewust zijn van de omgeving waarin we actief de hoeveelheid plastic wegwerpafval verminderen.
Hervulbare waterflessen bedrukt met jouw logo, een originele en sociaal verantwoorde give away. Voor ieder verkochte BE O bottle wordt er een boom geplant door Trees for the Future.

Niet zomaar een fruitboom.
Verras jouw relaties met een Baby Tree fruitboompakket of Baby Plant. Een duurzaam en educatief product in een doe-het-zelf verpakking. Met wat liefde en zorg kun je deze ‘baby’ opkweken tot een gezonde en producerende fruitboom of fruitplant!
De verpakking is geheel naar eigen wens te customizen.
